Де позичити гроші в інтернеті?

Коли вичерпані всі способи знайти додаткові кошти для поліпшення свого матеріального стану, немає можливості взяти в борг у друзів, знайомих або заможної рідні, закласти цінності в ломбард, то куди звернутися за грошима? А також, якщо всі спроби звернення до банку або змушують вас довго чекати на позитивне рішення або закінчуються відмовою, або пропонують занадто невигідні умови, не залишається іншого варіанту, як пошукати позику в приватній кредитній компанії (мова йде про небанківські, мікрофінансові організації так звані МФО). А ще ви можете пошукати, де позичити гроші в інтернеті.

 

Позичити гроші в борг в інтернеті – чи є ризики?

 

Інтернет-кредитування добре це чи погано, вигідно чи є «підводні камені». Те, що більшість боїться брати інтернет-позики, здебільшого відбувається через незнання, як працює такий спосіб кредитування. І все ж, такий варіант отримання позики через інтернет продовжує нарощувати обороти в Україні, витісняючи звичні банківські схеми і ризики втратити цінності під час звернення в ломбард.

Якщо ви хочете зайняти гроші до зарплати в інтернеті, то не варто боятися. Як банківське кредитування, так і позики в МФО передбачають підписання двостороннього договору, що дозволяє уникнути шахрайських схем. А всі суперечки за таким кредитом можна оскаржувати в виконавчих органах України. Основний принцип такого онлайн-кредитування такий же, як і при загальноприйнятих способах взяти позику, вчасно сплачувати борги, і тоді можна без особливих проблем знову звернутися за новим кредитом.

 

Усі плюси онлайн-кредитування:

  • Значна економія часу, адже не потрібно особисто звертатися до фінансової установи. 
  • Підпис в кредитному договорі ставиться електронним способом.
  • Для кредитування через МФО не потрібні заставні цінності та відомості про поручителів.
  • Позики видаються незалежно від стану кредитної історії. Тобто, можна отримати онлайн-позику з нульовою або поганою кредитною історією.
  • Ухвалення рішення про надання позики відбувається швидше, ніж в банку. Адже іноді рішення банківської кредитної комісії доводиться чекати кілька днів, а то й тижнів.

І все ж, якщо ви зважилися на такий варіант кредитування і шукаєте, у кого позичити гроші в інтернеті, то, попри всі плюси інтернет-кредитування, краще стати клієнтом юридичної особи. Тобто, ви можете оформити онлайн-анкету на сайті МФО «СС Лоун», міжнародної кредитної компанії, і отримати мікрокредит на банківську карту. Зверніть увагу, що співпрацюючи з МФО, ви отримуєте всі переваги інтернет-кредитування.

У кредитній компанії «СС Лоун» без перевірок кредитної історії, без довідок про доходи, без поручителів і застави ви можете гарантовано розраховувати на миттєвий онлайн кредит з перерахуванням на банківську карту. Як і для інтернет-кредитування все відбувається в найкоротші терміни, без особистої присутності в офісі кредитора. Нагадаємо, інтернет-кредитування та отримання позик через мікрофінансові організації знаходиться в правовому полі України.

Назад