Де взяти гроші на ремонт?

Будівельні матеріали, послуги дизайнерів інтер’єру і бригад, що виконують роботи по ремонту квартир, офісів та інших приміщень, завжди в усі час коштують дорого. І це не дивно: попит на такі товари і послуги завжди високий: ремонти згодом застарівають, та й будівельний бум не вщухає: раз у раз зводяться нові багатоповерхові хмарочоси і приватні особняки. І, якщо вам пощастило стати власником квартири в новобудові або ви закінчуєте будівництво власного котеджу за містом, то в будь-якому випадку доведеться думати, звідки взяти гроші на ремонт нового житла.

Трохи інакше йде справа на ринку вторинного житла. Якщо немає грошей на ремонт, то, в силу дорожнечі матеріалів і вартості роботи ремонтників, багато людей продовжують жити в набридлому інтер’єрі, з тьмяними стінами, потрісканими стелями, відклеївся шпалерами, пошкодженими статями і т.д. Тобто, через брак вільних коштів, більшість власників старих квартир і будинків свідомо відмовляються від чергових капітальних і косметичних ремонтів, тим самим, ще більше погіршуючи стан свого житла, тому що час від часу проведення ремонтних робіт просто необхідно для підтримки житлового вигляду приміщення .

Якщо постійний дохід розрахований тільки на їжу, покупку товарів народного споживання, оплату навчання та транспорту, а провести оновлення квартири або довести до розуму новобудову здається немислимою розкішшю, що ж робити, де взяти грошей на ремонт будинку або квартири?

Якщо у вас є заможні родичі або друзі, звичайно, буде не зайвим попросити у них грошей у борг для того, щоб купити будматеріали і оплатити роботу людей, які будуть робити вам ремонт будинку. Але у вас може не виявитися подібного зручного і безвідсоткової фінансової джерела, а брати кредит в банку для проведення ремонту може бути і надмірно витратним через високого відсотка кредитування. Та й, до того ж, стан вашої кредитної історії, а також відсутність поручителів, офіційних доходів і майна для застави можуть перешкодити в отриманні бажаного позики.

Для отримання необхідних грошей на проведення ремонтних робіт кращий спосіб отримати кошти – скористатися послугами мікрофінансових організацій, які надають так звані миттєві кредити. Це найбільш швидкий і незначними витратами за часом варіант знайти потрібну суму грошей для поновлення або створення з «нуля» інтер’єру у вашому домі. Наприклад, звернувшись в міжнародну кредитну компанію «СС Лоан», ви зможете протягом доби отримати необхідний вам позику. Це простий і зручний спосіб: запит на кредитування можна оформити онлайн, надавши тільки паспортні дані та ідентифікаційний код. Вам не доведеться шукати поручителів, добувати довідки про доходи, думати, що надати в якості застави. До того ж, ви можете бути пов’язані кредитними зобов’язаннями з іншими фінансовими організаціями. Це не проблема. Ви отримаєте необхідний позику, і вже завтра зможете зайнятися тим, що для вас найбільш важливо – відремонтувати своє житло

Назад