Де взяти кредит для погашення мікропозик?

Українці, крім пошуку додаткових способів заробітку, раз у раз через нестабільну економічну ситуацію змушені звертатися за позиками в фінансові інститути: банки, ломбарди і так звані мікрофінансові організації (МФО). Особливо, популярно звертатися в МФО, наприклад, в міжнародну кредитну компанію «СС Лоан», так як, на відміну від банків і ломбардів, тут мікропозики надаються більш охоче, оперативно і на більш лояльних умовах по відношенню до позичальників: досить пред’явити тільки дані паспорта та ідентифікаційного коду,.

Як і де взяти кредит на погашення мікропозик?

Але, в силу все тієї ж економічної нестабільності, часто виникає ситуація з простроченням оплати відсотків по миттєвому кредиту. І тоді боржник змушений шукати кошти для погашення прострочених платежів. Можна, звичайно, звернутися до рідні, друзям, знайомим. Але ті, хто знали, як взяти кредит на погашення мікропозик, але не подумали на етапі отримання мікрокредиту, як його будуть повертати, можуть посоромитися повідомити своєму близькому оточенню про ситуації, що склалася, або у рідні та друзів вільних грошей може не виявитися, і за підсумком проблема тільки посилиться. А в такій ситуації потрібно діяти швидко і шукати, де можна взяти кредит для погашення мікропозик на найкращих умовах.

Чи можуть допомогти банки?

Чи дають банки кредити на погашення мікропозик? Спірне питання спочатку, так як банки перевіряють вашу кредитну історію, і, якщо на момент звернення в банк, ви вже неабияк заборгували іншому банку або МФО, то ваші дані напевно вже потрапили в бази кредитних бюро. Це означає, що є великий ризик залишитися без чергової позики в банку, оскільки ваша заявка не пройде банківський скоринг. Але, навіть якщо вам пощастить, і ви успішно «проскочити» перевірку програмою банківського скорингу, процедура прийняття рішення по вашій кандидатурі займе кілька днів або навіть, якщо мова йде про великому позику, декількох тижнів, і багато часу буде втрачено. Крім того, банки – це клопітно: потрібні пакети документів і довідок про вашому офіційному працевлаштуванні та доходи (а це не завжди реально, якщо кредит потрібен пенсіонеру, студенту, безробітному і тим, хто працює без офіційного оформлення), поручителі, майно в заставу.

Може звернутися в який-небудь ломбард?

Ломбарди видають мікропозики під заставу цінного майна, як і МФО, без довідок і документів, в повному розмірі і відразу. Але ви повинні розуміти, що звернення в ломбард – це такі ризики:

  • Наданий вами майно в якості застави може бути виставлено на продаж, якщо ви раптом і тут будете змушені заборгувати.
  • При оцінці майна, що надається в заставу, ломбарди практично завжди істотно занижують його вартість, тобто ви ризикуєте продати, як то кажуть, за безцінь щось важливе зі своєї техніки і ювелірних прикрас.

Зверніться в іншу МФО

У ситуації, що склалася у вас єдиний вихід – звернутися в МФО, де найвигідніші умови по наданню мікрокредитів, більш того, в МФО можуть звернутися всі ті, хто не має великого і / або офіційного доходу: безробітні, студенти, пенсіонери, які не оформлені офіційно на роботі громадяни. І в багатьох МФО лояльно ставляться до тих, у кого не ідеальна кредитна історія. Таким чином, ви зможете, нехай і шляхом створення нових боргових зобов’язань, розплатитися зі старими боргами.

Назад