На чому заощаджувати взимку

В наш час багато українців шукають шляхи економії коштів в усіх сферах життя. Зекономити можна на всьому і ось декілька порад, як саме це робити.

Транспорт. Якщо вид вашої зайнятості дозволяє вам працювати вдома, радимо домовитись з керівництвом хоча б раз на тиждень працювати з дому. Легко підрахувати, що це заощадить вам п’яту частину транспортних витрат. Особливо це стосується тих, хто їде на роботу з іншого кінця міста, або взагалі з передмістя.

Щоденний раціон. Давно вже відомо, що в нашій країні на їжу витрачається третина, а іноді й половина заробітної платні. Сподіватися на зміну цін в магазинах ближчим часом не варто, отже, треба знати деякі «хитрощі», як наприклад: не купувати в продуктових магазинах непродуктові товари — миючі засоби, пральний порошок, батарейки. Як правило, вони дорожчі, ніж в спеціалізованих магазинах. Слід завжди перевіряти товарний чек, аби в ньому не було «зайвих» продуктів і були враховані всі знижки і акції. Також можна утриматися від покупки швидких продуктів харчування до прийому їжі, наприклад до обіду чи до вечері. Продукти вигідно купувати мінімум на тиждень, звертаючи увагу на акційні товари та завжди користуватись картами постійного покупця.

Зовнішній вигляд та одяг. Всі знають, що купувати вигідно під час розпродажів чи «не в сезон». Але є поради, які дозволять заощадити на купівлі зайвого. Наприклад: оновлюйте аксесуари – вони зроблять «новим» ваше старе вбрання. Продайте непотрібне – речі у гарному стані, або ті, які вам не підійшли, можна продати в Інтернеті. Відвідуйте стокові магазини, які часто пропонують якісні речі зі старих колекцій та розпродажів, або з незначним дефектом, який можна самостійно усунути.

Електроенергія та опалення оселі. Вимикання зайвого освітлення та інших електричних приладів – це вірна запорука економії. Якщо ви користуєтесь електроплитою, не забувайте підбирати посуд відповідного діаметру, аби не витрачати тепло даремно. Використання не якісних подовжувачів збільшує витрату електроенергії та створює певні ризики. Після повної зарядки ваших «девайсів» слід від’єднати зарядні пристрої від джерела живлення, адже хоч і не значна, але це також економія. Провітрюючи оселю, не забувайте щільно закривати балкон та вікна, не залишаючи протягів і тим самим зберігаючи тепло в оселі. А при можливості контролю системи опалення, вимикайте його, коли в вашій оселі нікого немає.

Дозвілля і відпочинок. Коли темніє рано, немає особливого бажання до нічних розваг. Для тих, кому до душі морозна зимова погода і активний відпочинок, економія очевидна: тепер можна не переплачувати за сезонні розваги, такі як ковзанка в ТРЦ чи спеціалізовані лижні спуски, а насолоджуватися катанням на ковзанах, лижах і санях на природі. Якщо погода сприяє – можна гуляти парком чи вулицями міста. У певні дні кінотеатри та розважальні центри пропонують знижки. Зрештою, завжди можна приємно посидіти вдома з друзями, або взяти книжку до рук замість Інтернету.

Фінанси. Іноді, дотримуючись перелічених порад, очікуваного заощадження не відбувається. Бувають випадки, коли ви надто заклопотані і просто не маєте часу цим перейматися. Тоді слід виділити час плануванню власних витрат. Побудувавши певний план на тиждень або на місяць, враховуючи всі обов’язкові платежі, ви можете уникнути незапланованих витрат. Розраховуючись банківською карткою, ви будете витрачати менше, адже не маючи зайвої готівки ви уникаєте зайвих спонтанних покупок. Управління власними фінансами допоможе вам побачити реальну різницю між вашим доходом та вашими витратами.

Але ніхто не застрахований від незапланованих витрат. В даний період року часто трапляються різні випадки, коли ви вимушені витрачати більше власних коштів, аніж у вас є на даний час. Піклування про близьких, придбання теплого одягу, догляд за власним авто, витрати на утеплення оселі, або ліки під час захворювання – це далеко не повний перелік тих витрат, з якими стикається кожен українець.

Міжнародна фінансова компанія СС Лоун в своїй щоденній діяльності допомагає людям, пропонуючи вигідні умови і зручний сервіс в сфері онлайн кредитування. Отримати кредит онлайн, не виходячи з дому, може кожен, хто досягнув 20 років та має банківську карту. Для цього клієнту необхідно зареєструватися на сайті, залишити заявку на необхідну суму і бажаний термін кредитування. Розгляд заявки займає 10 хвилин, і при позитивному рішенні, зазначена сума перераховується на рахунок клієнта.

Звертаючись до нашої компанії, ви зможете застерегти себе від незапланованих грошових витрат, самостійно вибрати суму та термін кредитування.

Назад