Переваги банківських карт у порівнянні з готівковим розрахунком

Практичність. Користуючись банківською картою, можна більше не носити з собою великі суми готівки, але в той же час завжди мати можливість зробити необхідну покупку. Більшість підприємств торгівлі та ті, що надають послуги, вже орієнтовані на надання якісного сервісу своїм клієнтам та давно приймають карти. На жаль, все ще залишається частина тих підприємств, в яких ми з задоволенням розплатилися б картою, але їх не приймають.

Безпека. У разі втрати гаманця з його вмістом (крадіжки, фізичного знищення і т.д.), готівкові гроші швидше за все повернути не вдасться. Кошти, які знаходяться на рахунку банківської карти можна зберегти, якщо своєчасно заблокувати карту, зателефонувавши в ваш банк. У багатьох банках є можливість застрахувати ризик втрати карти і збережених на ній коштів.

Безмежність. Використання готівки обмежена кордоном держави, яка її випустила. Кошти, які ви зберігаєте на банківському рахунку доступні практично в будь-якій точці світу. Користуючись банківською картою при здійсненні покупки або зняття готівки, кошти з вашого рахунку автоматично конвертуються платіжною системою в валюту платежу. При наявності джерел доходу в різних валютах має сенс випустити карти в різних валютах і в результаті додатково знизити витрати на конвертації.

Фінансовий контроль. Здійснюючи покупки переважно використовуючи карту Ви так само отримуєте можливість аналізувати свої витрати, використовуючи виписки по карті або систему Інтернет-банкінгу. Менеджмент витрат дозволяє визначити ключові статті витрат і при необхідності, дає можливість їх обмежити.

Замовлення і оплата послуг. Банківські картки ідеальні для здійснення безготівкових покупок, наприклад: поштою, телефоном або через Інтернет. Для оплати такого виду послуг рекомендується користуватися надійними постачальниками. Для людей, що мають свій бізнес або ж просто для активних покупців рекомендується оформити спеціальні види карт, призначені виключно для розрахунків в мережі Інтернет. При використанні віртуальних карток, рахунки залишаються порожніми до моменту здійснення покупки. Перед необхідністю здійснити платіж віртуальні картки поповнюються засобами через систему Інтернет-банкінгу і витрачаються, після чого знову залишаються порожніми. Така нескладна процедура дозволяє вберегти кошти на карті навіть в разі витоку даних.

Комфорт і впевненість. Банківська картка дозволяє підвищити фінансовий комфорт прі не стабільному заробітку, частково використовуючи кредитний ліміт при зниженні доходу і погашаючи заборгованість при відновленні рівня доходу. При зміні роботи, заощадження на карті дозволяє пережити важкі часи або відсутність премій. Не рідко буває, що доля надає можливість зробити вигідну і потрібну покупку тут і зараз, але готівки не вистачає.

Часом відбуваються непередбачені обставини, що вимагають термінового пошуку коштів. За родом своєї діяльності, міжнародна фінансова компанія СС Лоун знає як допомогти людям знайти вихід із складних ситуацій. Компанія працює в сфері онлайн кредитування і щодня допомагає сотням людей, яким терміново потрібні гроші. Це надійна, стабільна організація, яка займає на ринку лідируючі позиції.

Залишити заявку на отримання кредиту можна на сайті, для цього клієнтові не потрібно приходити в офіс і чекати своєї черги. Заявки розглядаються швидко, вже протягом 10 хвилин співробітники зв’яжуться з клієнтом і при позитивному рішенні необхідна сума на буде на банківській картці клієнта. У компанії можна отримати кредит на суму до 10 000 грн. Термін кредитування клієнт обирає сам, враховуючи свої можливості і витрати.

Надаючи прозорі умови кредитування, компанія так само потурбується про захищеність ваших персональних даних. Ви можете бути впевнені в тому, що уникнете будь якого витоку даних.

У той же час будьте уважні, щоб не допустити невиправданих витрат кредитних коштів. Борг доведеться повертати і буде краще якщо ви в змозі його погасити самостійно.

Банківська картка – більш безпечний спосіб користування засобами, але тільки при правильному її використанні!

Назад