Скільки бере Приватбанк відсотків за кредит?

Мабуть, в Україні немає такої родини, яка не користувалася б, хоча б раз, послугами найбільшого українського банку. Як ви здогадалися, мова піде про «Приватбанку», чиї інтернет-банкінг і мобільні додатки створили для його клієнтів максимально сприятливі умови для банківських операцій, будь то перерахування коштів з картки на картку, оформлення депозиту, поповнення мобільного телефону, покупка квитків, оплата комунальних витрат і т.п.

У «Приваті» є розвинена система кредитування на всі випадки життя, вона стартує для кожного українця, який досяг свого повноліття. Давайте з’ясуємо, під який відсоток дає кредит Приватбанк в тому чи іншому випадку.

Купуємо житло

Іпотека від Приватбанку будується за наступним принципом: авансовий внесок становитиме чверть вартості будинку або квартири, термін виплати іпотеки – до 20 років. А ось який відсоток бере Приватбанк за кредит, залежить від типу нерухомості:

  • Первинний ринок житла (новобудови) – відсоток за кредитування 17,9% річних.
  • Вторинний ринок житла – 19,9% річних відповідно.

Причому, слід врахувати, що в обох випадках, незалежно від того, купуєте ви новобуд або хрущовку, реальний відсоток кредитування буде вище, ніж заявлені відсотки, так як є ще банківські комісії та страховки, оплачувані в обов’язковому порядку під час оформлення в «Приваті» іпотеки.

Також в цьому банку можна кредитуватися на покупку житла, надаючи в якості застави власну нерухомість. Застава оцінюється, а «Приватбанк» половину суми оцінки надає в якості позики по 20,9% річних терміном на 5 років.

Автокредити

Автомобільні кредити від «Привата» надаються терміном до 7 років на суму до 800 тис. Грн. Обов’язковий аванс – не менше 10% від вартості нового авто. На вживані автомобілі автокредити на інших умовах: на строк до 5 років на суму до 600 тис. Грн. А скільки відсотків бере Приватні за кредит при купівлі авто, також залежить від того, новий автомобіль або з пробігом: 18% і 23,9% річних відповідно. Як і при покупці житла, ці відсотки не враховують додаткові витрати на страховку – обов’язкове оформлення КАСКО (0,5% від вартості купованої машини).

Кредитні картки

Приватбанк пропонує кредитні картки «Універсальна», за допомогою яких можна перекрити фінансову «діру» до наступної зарплати. Спочатку така карта має кредитний ліміт, що дорівнює нулю, але при вашій заявці (або агенти банку вам самі це запропонують) кредитний ліміт можна збільшити. Зрозуміло, це за умови, що у вас все в порядку з кредитною історією. Розмір ліміту залежить від результатів банківського скорингу по вашій персоні.

Споживчі кредити

У Приватбанку є кілька варіантів оплати споживчих кредитів: «Оплата частинами» і «Миттєва розстрочка». Якщо у варіанті оплати в розстрочку немає щомісячної комісії і переплати за товар (недолік цього варіанту – обмежений список того, що можна купити за такою системою), то в миттєвої розстрочення є щомісячна комісія 2,9% від суми товару, що купується (товар може бути будь-яким ).

Кредити готівкою

Який відсоток в Приваті по кредиту при отриманні готівки? Теоретично, цей банк не видає кредити готівкою, але фактично, знявши кредитні гроші з картки «Універсальна» в банкоматі або касі банку, ви заплатите 4% за зняття готівкою кредитних коштів.

Швидкі кредити

У Приватбанку є і можливість позмагатися з мікропозик МФО. Тільки перевага МФО, наприклад, міжнародної кредитної компанії «СС Лоан», в тому, що мікрофінансові організації працюють з усіма клієнтами, а Приватбанк видає свої мікрокредити тільки своїм клієнтам і тільки на свої карти. Причому, мікрокредити у Приватбанку досить недешеві: при отриманні суми 1-50 тис. Грн строком на 1 або 2 роки вам доведеться відразу сплатити 4,59%, а потім щомісяця платити такий же відсоток, що нараховується на суму боргу, що залишився.

Назад